Loading...

Adalı Konuk Evi

Adalı Konuk Evi Hakkında

Biz Kimiz?


Adalı Konuk Evi, Tenedos Kalesi’nin arkasında, eski Yunan mahallesinde adaya hâkim bir tepede bulunur. Yeni emeklilik tasarımı ile eski ve yeni sentezin kombinasyonunu içeriyor.

Basit, temiz, huzurlu bir ortam olan Homeros övgüleri, Tenedos’ta yaşamaktan, insan hayatını uzatmaktan, uykusuzluğa karar veren uyku sorunlarına sahip olanlardan, oksijen tankının bulunduğu bir ortamda sizi bir müşteri, konuk olarak görmediğiniz bir ortamda ağırlamaktan bahsediyordu.

Amacımız, damak tadınızı açık büfe kahvaltı, akciğerler ve adanın oksijen açısından zengin havasıyla temizlemektir. Denizin harika manzarasına ve Tenedos kalesine bakarız, güler yüzlü hizmet kalbinize hitap eder.

Konuk Evi ayrıca 18 yatak kapasiteli 7 odaya sahiptir. 24 saat sıcak su, TV odası, kablosuz internet, Buzdolabı, Banyo + WC. Odalarımız çift kişiliktir ve tek kişilik yataklar mevcuttur, yeni, temiz ve bakımlıdır.

Adalı Konuk Evi, Bozcaada’nın tarihi Yunan semtinde yer almaktadır. Bozcaada Kalesi’ne bakan tesis, şehir merkezine yürüyerek 5 dakika mesafededir.

Adalı Konuk Evi’un odaları ahşap mobilyalarla döşenmiştir. Odalarda uydu TV, mini buzdolabı ve duşlu özel bir banyo bulunmaktadır.

Bu özellik aynı zamanda Bozcaada’da en iyi fiyat / fayda oranına da sahiptir! Bu şehirde bulunan diğer tesislerle karşılaştırıldığında, konuklar paralarından fazlasını alırlar.

Dilinizi konuşuyoruz!

Huzurlu bir tatil geçirebileceğiniz rahat ve keyifli bir ortamda, ADALI misafirhanesini ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Önemli Bilgiler


Konuk Evi Giriş 13:00

Konuk Evi Çıkış 11:00

İptal / ön ödeme: İptal etme ve ön ödeme politikaları oda türüne göre değişiklik gösterir. Lütfen kalacağınız tarihleri girin ve seçtiğiniz odanın koşullarına dikkat edin.

Çocuklar Ve İlave Yataklar:

  • Otel, her yaştan çocuğa açıktır.
  • Odada mevcut yataklar kullanılıyorsa 6 yaşından küçük 1 çocuk ücretsiz konaklayabilir.
  • İlave yatakta 1 büyük çocuk veya yetişkin için kişi başı gecelik 25 euro ücret uygulanır.
  • Bir odada ilave yatak kapasitesi maksimum birdir.
  • Odada bebek karyolası için yer yoktur.
  • İlave yatakların veya bebek karyolalarının hepsi talep üzerine temin edilir ve otel tarafından onaylanmış olması gerekir.
  • Ek masraflar otomatik olarak toplam masrafa dahil değildir ve konaklamanız süresince ayrı ayrı ödenmesi gerekir.

Evcil Hayvan Kabul Edilmez.

Kredi kartı geçerlidir.

Translate »
En İyi Fiyat İçin Ara