Loading...

Adalı Konuk Evi

Adalı Pansiyon Odalarımız

Adalı Konuk Evi, Bozcaada'nın tarihi Yunan semtinde yer almaktadır. Bozcaada Kalesi'ne bakan tesis, şehir merkezine yürüyerek 5 dakika mesafededir. Konuklar TV odasında dinlenebilir veya tesisin tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirler. Adalı Guest House'un konukları ücretsiz otoparktan faydalanabilir. Gemici Feribot İskelesi İskelesine feribot ile yaklaşık 35 dakikada ulaşmak mümkündür. Bu özellik aynı zamanda Bozcaada'da en iyi fiyat / fayda oranına da sahiptir! Bu şehirde bulunan diğer tesislerle karşılaştırıldığında, konuklar paralarından fazlasını alır.

deniz-manzarali-suit-7-nolu-oda
Deniz Manzaralı Suit 7 Nolu Oda

2 yatak odası, kale ve deniz manzaralı, konforlu 4 kişi, en geniş odanız. Adalı Guest House'un odaları ahşap mobilyalarla döşenmiştir.

oda detayı
ust-kat-deniz-manzarali-standart-6-nolu-oda
Üst Kat Deniz Manzaralı Standart 6 Nolu Oda

1 yatak odası, kale ve deniz manzarası, 2 kişi rahat uyku, en geniş odanız. Adalı Guest House'un odaları ahşap mobilyalarla döşenmiştir.

oda detayı
ust-kat-deniz-manzarali-konfort-5-nolu-oda
Üst Kat Deniz Manzaralı Konfort 5 Nolu Oda

1 yatak odası, kale ve deniz manzarası, 2 kişi rahat uyku, en geniş odanız. Adalı Guest House'un odaları ahşap mobilyalarla döşenmiştir.

oda detayı
bahce-manzarali-4-nolu-oda-3-kisilik
Bahçe Manzaralı 4 Nolu Oda 3 kişilik

1 Yatak odası, kısmi deniz manzarası, bahçe manzarası var. 3 kişi rahat uyku, en geniş odanız. Adalı Guest House'un odaları ahşap mobilyalarla döşenmiştir.

oda detayı
standart-ekonomik-3-nolu-oda
Standart Ekonomik 3 Nolu Oda

1 yatak odası, sokak manzarası var. 2 kişi rahat uyku, en geniş odanız. Adalı Guest House'un odaları ahşap mobilyalarla döşenmiştir.

oda detayı
deniz-manzarali-standart-2-nolu-oda
Deniz Manzaralı Standart 2 Nolu Oda

1 yatak odası, deniz manzarası, 2 kişi rahat uyku, en geniş odanız. Adalı Guest House'un odaları ahşap mobilyalarla döşenmiştir.

oda detayı
Translate »
En İyi Fiyat İçin Ara